Szanowni Rodzice!

Po konsultacjach z Radą Rodziców ustalono, iż w tym roku szkolnym decyzję wyboru ubezpieczyciela powierzymy rodzicom poszczególnych klas. Poniżej przedstawiamy oferty firm ubezpieczeniowych, które przesłały swoje oferty. Każda z firm proponuje ubezpieczenie w ramach ubezpieczenia grupowego. Rodzice mogą dokonać swobodnego wyboru ubezpieczyciela, którego oferta wyda się najkorzystniejsza i bezpośrednio z konsultantem w dogodny sposób ubezpieczyć dzieci.

Szanowni Państwo,

Chcąc zapewnić kompleksową ochronę ubezpieczeniową od NNW dzieciom i młodzieży przesyłamy link do zakupu ubezpieczenia online TU InterRisk na rok szkolny 2021/2022.

Link z ofertą online:

Kup ubezpieczenie online

Każdy Rodzic dokonuje zakupu ubezpieczenia samodzielnie przez Internet. Proponujemy szeroki zakres ubezpieczenia z konkurencyjnymi składkami. Zapewniają one kompleksową ochronę 24/7 w szkole, w domu, na zajęciach pozalekcyjnych, podczas wakacji, ferii oraz wyjazdów.

Oferta TU InterRisk

·         Wysokie świadczenia za pobyt w szpitalu, także w przypadku zachorowania na Covid-19

·         Wyczynowe uprawianie sportu

·         Pakiet kleszcz i rozpoznanie boreliozy