Obiady

informacja dotycząca sposobu zamawiania i rezygnacji z obiadów w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Państwo

1 września 2022r. wszedł w życie przepis art.106a ustawy Prawo Oświatowe, zgodnie z którym organ prowadzący czyli Urząd Miasta i Gminy Swarzędz, ma obowiązek dopłacać uczniom szkół podstawowych do jednego gorącego posiłku w ciągu dnia. Miasto określi jaki to będzie posiłek: zupa lub II danie.

Rodzic będzie płacił tzw. „wsad do kotła”- pozostałe koszty przygotowania posiłku pokrywać będzie Urząd Miasta i Gminy.

Wydawanie posiłków rozpoczynamy od wtorku 5 września 2023r.

Zamawianie obiadów w aplikacji zamów posiłek jest już aktywne. Jak zapewne Państwo zauważycie, koszt zupy zmniejszył się w stosunku do poprzedniego roku szkolnego. Od września Rodzic płaci tzw. „wsad do kotła” – w Państwa szkole jest to kwota 2,20. Pozostałe koszty przygotowania zupy pokrywa Gmina.

Przy zamówieniu całego zestawu : zupy + II dania dopłata do zupy też jest uwzględniona.

CENY  – OBIADY ROK SZKOLNY 2023/2024

Zupa2,20
II danie13,80
II danie +napój w kartoniku15,00
Zupa + II danie12,70
Zupa + II danie + napój w kartoniku13,90

Wydawanie obiadów

11:30- 14:00 na stołówce szkolnej

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz 8:00 -16:00 pod numerem 501510052, w pozostałych godzinach prosimy o wiadomość sms.

Joanna Łucka Jeziorna

Obiady zamawiają Państwo przez system zamawiania posiłków – www.zamowposilek.pl.

Rodzice  zarejestrowani  w aplikacji  nie muszą  się  już  rejestrować.

Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki, należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie.

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym dostarczenie posiłku do godziny 22:00.

Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

Telefon kontaktowy 501 510 052- Joanna Łucka-Jeziorna School Food

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z firmą odpowiedzialną za aplikację, z którą współpracujemy.

(Biuro Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.)

School Food Hanna Łucka

Joanna Łucka Jeziorna

Wydawanie posiłków w reżimie sanitarnym:

School Food

Hanna Łucka

Osiedle Orła Białego 79/1, Poznań

nr tel. 501510052  Joanna Łucka-Jeziorna

Nr konta: 95 1020 4027 0000 1102 1553 9914

Na przelewie prosimy umieścić: imię i nazwisko dziecka, klasę, termin obiadów – w przypadku innej płatności, niż przez aplikację.

Dziękujemy za terminowe dokonywanie wpłat.