HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELSKICH – GODZINY DOSTĘPNOŚCI

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania przez dziennik elektroniczny.

GODZINY DOSTĘPNOŚCI

Lp.Imię i nazwiskodzień tygodniagodzinasala
1Abram Paulina piątek14:30-15:30210
2Andrzejewski Roman środa7.00 – 8.00208
3Bagińska Krystyna środa11:30-12:30Mały pokój nauczycielski
4Beranek Grażyna środa7:00- 8:00biblioteka szkolna lub sala 102 (zamiennie w zależności od działań)
5Biedziak Aleksandra poniedziałek15:30 – 16:30206
6Bogunia Katarzyna środa16:00-17:00Gabinet wicedyrektorów
7Bratkowska Oriana środa14.30-15.30Kantorek wf
8Cholewicka Elżbieta wtorki9:50-10:50  mały pokój nauczycielski
9Dobrowolska Marta czwartek15:30 –16:30104
10Dolińska Bernadetta wtorek17:00- 18:00109
11Gosk Zuzanna poniedziałek16:30-17:30206
12Grima Anton   
13Grima Danuta   
14Grzebiela Ewa środa14:40-15:40Mały pokój
15Grzempa-Stolpe Joanna środa7:00 – 8:00biblioteka
16Gulczyńska Joanna środa12.30-13.30Mały pokój nauczycielski
17Hojan Alicja wtorek14:00 – 15:00s.1
18Hyżyk Karolina piątek6.45 – 7.45s.209
19Jankowiak Maciej czwartek7.55 – 8.55Kantorek wf
20Jankowska Barbara   
21Jarosz Martyna czwartek13.30-14.30Kantorek wf
22Kaszuba Beata wtorek7:00-8:00s. 11
23Kaźmierczak Magdalena piątek7:00 – 8:00207
24Kaźmierczak Sylwia poniedziałek14:00-15:00110
25Kiełpińska Anna poniedziałek12.40-13.40Mały pokój nauczycielski
28Kołacz Małgorzata poniedziałek13:30- 14:30Kantorek wf
30Kowalczuk Beata   
31Kozber-Kaźmierczak Katarzyna środa7:00-8:00s.3
32Krawczyk Jarosław wtorek7:00-8:00205
33Krzywosz Grażyna wtorek7:00 – 8:00204
34Kubiak Ewa   
35Kuśmirek Justyna środa11:30 – 12:30Mały pokój nauczycielski
36Kuznowicz Aleksandraśroda 15:30- 16:30112
37Leczykiewicz-Kapała Dominika czwartek12.30-13.307
38Leśniewska Magdalena środa15.30-16.30106
39Lewicka Ewa poniedziałek17.00-18.00s.101
40Lisiecka Elżbieta czwartek  7.00 – 8.00s. 4
41Łowczak Bogumiławtorek11:30- 12:30Mały pokój nauczycielski
42Maciejewski BartłomiejPoniedziałek13 25-14 258
43Małaczyńska Katarzyna ————– ———– ————-
44Markowska-Mielcarek Ewelina poniedziałek10.30-11:30Świetlica s.010
45Miazek Katarzyna wtorek7:30-8:30s.10
46Mikołajczak Joanna środa7:00-8:00s.101
47Molińska Kamila wtorek7:00-8:00 s.114
48Nowacka Jolanta środa14:00-15:00gab. dyr
49Nowicka Grażynaco drugi poniedziałek8:45-9:45 pokój nauczycielski
50Ostrowska Marta wtorek8:45-9:45Mały pokój nauczycielski
51Pawłowska Dominika ————- ———– —————
52Pawłowski Robert wtorek7:00 – 8:00102
53Powietrzyńska Renata wtorek9:30-10:30Mały pokój nauczycielski
54Radzimska Lidia poniedziałek7.00 – 8.00201
55Roszyk Paulina poniedziałek16:30 – 17:30105 A (do czasu zmiany)
56Rozenkowska Marlenawtorek14:30-15:30204
57Rybińska Małgorzata czwartek8:50-9:50 
58Sadurski Robert poniedziałek17.30-18.30Kantorek wf
60Scheffler Agnieszka piątek7:00-8:00Kantorek wf
61Sherba-Jędruszuk Marzenna środa11.35-12.35Mały pokój nauczycielski
62Sikorska Anna co druga środa8:45-9:45 pokój nauczycielski
63Siwecka Marzena czwartek7:00 – 8:0013
64Skibińska Barbara ————- ————- ————-
65Skibińska-Wawrzyniak Teresa czwartek10.30-11-30Świetlica s.010
66Skowrońska Agnieszkaśroda18:00-19:00MT
67Socha Elwira wtorek 14:00-15:00 gab.wiced.
68Socha Rafał M. czwartek7:00-8:00102
69Stachowiak-Kasprzak Renata czwartek10.00 – 11.00 gabinet pedagoga
70Staniewska-Garsztka Anna czwartek15.35-16.20 i od 17.10-17.25205
73Szymczak Katarzyna poniedziałek15.35-16.35s.8
74Szymczak Urszula wtorek17.00-18.00S 2
75Szymoniak Magdalenaponiedziałek10.00-11.00Świetlica s.010
76Śmierzchalska Agnieszka   
77Święcioch Magdalena środa7:00-8:00Kantorek wf
78Trybuła Natalia   
79Turlej Beata wtorki14:14-15:15  sala 107
80Waligóra Justyna środa8.45-9.45 pokój nauczycielski
81Wieczorek Ewa poniedziałki11:45-12:45  mały pokój nauczycielski
82Wojciuch Agnieszka środa11.35- 12.35Kantorek wf
83Wojtkowiak Milena środa11.00-12.00Świetlica s.010
85Zawieja Agnieszka   
86Zimnowłodzka Bożena ————- ————- ————-