Ranking Szkół Podstawowych Swarzędz 2024- znowu srebro!

W rankingu szkół podstawowych 2024 w Swarzędzu, zorganizowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl, wzięło udział 6 placówek , zgodnie z wymogami ustalonymi w regulaminie.

Wyniki rankingu stanowią ważne źródło informacji dla rodziców poszukujących najlepszych szkół podstawowych dla swoich dzieci. Portal WaszaEdukacja.pl skupił się nie tylko na wynikach egzaminów ósmoklasistów, ale także na osiągnięciach uczniów w różnych olimpiadach przedmiotowych. To podejście pozwala na uzyskanie pełniejszego obrazu jakości kształcenia w poszczególnych placówkach.

Warto zaznaczyć, że ranking uwzględnia różnorodne aspekty edukacji, a nie tylko wyniki egzaminacyjne. Celem jest pokazanie, jakie szkoły oferują kompleksowe wsparcie w rozwijaniu pasji i zdolności uczniów.

Ranking szkół podstawowych 2024 jest efektem starannej analizy danych pochodzących od wiarygodnych instytucji, takich jak Okręgowe Komisje Egzaminacyjne, Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki. Dzięki temu rodzice mogą podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące edukacji swoich dzieci

Metodyka rankingu dostępna jest pod linkiem: METODYKA.

Pełna lista szkół podstawowych w Swarzędzu wraz z ich punktacją została przedstawiona w poniższej tabeli.

Swarzędz Polska
PlacówkaPunkty
1Złoty medal117Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji Ekos Swarzędz73.455 pkt
2Srebny medal3005Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki Swarzędz54.631 pkt