Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Zaproszenie na zebrania z rodzicami

Szanowni Państwo,

w dniach od 5 września 2022r. do 9 września 2022r odbędą się spotkania z wychowawcami klas. O terminie zebrania wychowawcy indywidualnie powiadomią Państwa przez dziennik vulcan.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dyrekcją szkoły, które odbędzie się we wtorek 6 września 2022r. o godzinie 17:00 w holu szkoły. Podczas spotkania opowiemy Państwu o planach działalności szkoły w nowym roku szkolnym, realizowanych projektach edukacyjnych, o możliwości wyjazdów zagranicznych uczniów w ramach projektów Erasmus plus. Przedstawimy również ofertę uczniowskich klubów i kółek zainteresowań.

Serdecznie zapraszamy!

Na stronie naszej szkoły w zakładce rodzice- ubezpieczenia pojawiły się oferty firm ubezpieczeniowych na nowy rok szkolny. Ubezpieczenie dziecka od nieszczęśliwych wypadków jest dobrowolne i to Państwo indywidualnie lub grupowo wybieracie najkorzystniejszą Waszym zdaniem ofertę ubezpieczenia.

Lekcja j. angielskiego w szkole podstawowej w Hiszpanii- Sierra de Pinares
Skip to content