Akcja czytelnicza „Wypożycz książkę pod choinkę”

W dniach od 6  do 22  grudnia 2021 r. biblioteka szkolna zorganizowała akcję czytelniczą
 „Wypożycz książkę pod choinkę”.

Każdy  z  czytelników mógł wypożyczyć z biblioteki  tajemniczą paczkę na święta, której zawartość odkrywał dopiero w domu.

W prezentach ukryte zostały różne, ciekawe książki, które miały zachęcić uczniów
do czytania.

Nauczyciele bibliotekarze przygotowali  książki prezenty zgodnie z kategoria wiekową, następnie spakowali w kolorowy papier i podłożyli pod pięknie ozdobioną choinkę.

Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Przez cały czas w bibliotece gromadziły się spore grupy uczniów zainteresowanych udziałem w zabawie.

Mamy nadzieję, że wszystkie książki przypadły naszym uczniom do gustu i po feriach wrócą
do biblioteki spragnieni nowej propozycji  literackiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w następnych akcjach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Nauczyciele bibliotekarze:
Grażyna Beranek; Joanna Grzempa – Stolpe