Szkolny kiermasz świąteczny

W poniedziałek 6 grudnia w naszej szkole zorganizowany został kiermasz świąteczny. Współpracując z grupą pana Bartłomieja Maciejewskiego oraz świetlicą i uczniami naszej szkoły, Samorząd Uczniowski zebrał łącznie 650 złoty. Grupa prowadzona przez pana Bartka dostarczyła do naszego kiermaszu cudowne pierniki, a dzieci pod opieką Pań ze świetlicy zrobiły przepiękne ozdoby świąteczne. Uczniowie klas 7-8 upiekli różne ciasta i babeczki. Sprzedaż zaczęła się o godzinie 8.55 i trwała do 15.30. W tym czasie kiermasz nieustannie cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Mamy nadzieję, że zagości on na stałe w kalendarzu wydarzeń naszej szkoły. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone zostaną na konkursy organizowane przez Samorząd Uczniowski.

Za zorganizowanie kiermaszu, za zaangażowanie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz SU.

Przedstawiciele SU