Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Szkolna akcja “Wato się podzielić”

W dniach od 18.10 do 29.10 w naszej szkole będzie przeprowadzona akcja WARTO SIĘ PODZIELIĆ…

Będziemy zbierali różne artykuły dla dzieci mieszkających w domu dziecka w Krzydlinie Małej. Będą to artykuły takie jak: rękawiczki jednorazowe, chusteczki higieniczne w pudełkach, szczoteczki do zębów dla starszych dzieci, gąbki do mycia ciała zeszyty szkolne 60, 80 kartkowe, bloki rysunkowe, techniczne, kolorowe, nożyczki, kleje, teczki na gumkę, farby, długopisy, temperówki, słodycze np biszkopty dla maluszków, chrupki kukurydziane i inne dla starszych dzieci. Artykuły będzie można składać do kartonu przy portierni. Liczy się każdy najdrobniejszy gest, liczy się każda rzecz bo razem możemy więcej. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji i już dzisiaj dziękujemy serdecznie za okazaną pomoc.

Organizatorem akcji jest p. Katarzyna Miazek

Skip to content