Klasy Pierwsze

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025 DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, DLA KTÓRYCH ORGANEM PROWADZĄCYM JEST GMINA SWARZĘDZ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARTE DLA KANDYDATÓW DO NASZEJ SZKOŁY

23 kwietnia 2024r. godzina 17:00 hol szkoły

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025.

22 kwietnia 2024 r. rozpocznie się rekrutacja do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych. W naszej szkole oprócz klas pierwszych planowany jest także jeden oddział przedszkolny (pracujący zgodnie z planem pracy i dniami wolnymi szkoły).

W załącznikach poniżej znajdują się wszystkie informacje dotyczące zasad oraz harmonogramu rekrutacji do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Swarzędz na rok szkolny 2024/2025.

Link do naboru elektronicznego zostanie udostępniony na stronie Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz w terminie późniejszym.

Do pobrania:

Zasady rekrutacji do przedszkoli

Zasady rekrutacji do szkół podstawowych

Kryteria do przedszkoli – uchwała Rady Miejskiej

Kryteria do szkół podstawowych – uchwała Rady Miejskiej