Z okazji Pikniku Czytelniczego, który odbędzie się 15 maja 2026 roku w Bibliotece Publicznej w Swarzędzu, uczniowie biorący udział w zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych oraz zajęciach rewalidacyjnych z zaangażowaniem przygotowali kolorowe i pomysłowe zakładki do książek.
Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że przygotowane zakładki sprawią radość uczestnikom pikniku oraz będą inspiracją do odkrywania świata książek!
Benita Kluczyńska
Aleksandra Kubikowska

