Miło nam wspomnieć, że w styczniu i lutym w naszej szkole odbyły się baliki karnawałowe dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Wesołej muzyce towarzyszyły tańce oraz liczne konkursy, które dostarczyły dzieciom wielu radości. Uczniowie przybyli w barwnych strojach, a na sali panowała radosna atmosfera. Dzieci wspaniale się bawiły, wspólna zabawa na długo pozostanie w ich pamięci.




K. Molińska