Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Magiczna dyskoteka pełna pozytywnej energii! – relacja z wydarzenia 27 listopada

27 listopada nasza szkoła na kilka godzin zamieniła się w prawdziwą, kolorową scenę taneczną! Na holu bawiło się ponad 200 uczniów, a muzyka i światła tworzyły klimat, którego nie powstydziłby się profesjonalny klub.

To wszystko nie byłoby możliwe bez ogromnego wsparcia pana Macieja Walczaka, który zapewnił świetny sprzęt, oświetlenie i pełnił rolę DJ-a. Dzięki niemu parkiet ani przez chwilę nie był pusty!

Samorząd Uczniowski również stanął na wysokości zadania. Zorganizowano:

  •  szkolny sklepik z ciastami (dziękujemy!) i napojami,
  • pokój wróżb, w którym można było odkryć swoją najbliższą przyszłość,
  • konkurs na najciekawszy makijaż, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Kreatywność uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania!

Całą imprezą z ogromnym zaangażowaniem i energią kierowała przewodnicząca samorządu — Marta Walczak.

Co ważne, młodzież pokazała, że potrafi bawić się kulturalnie, odpowiedzialnie i z szacunkiem do innych. Dziękujemy również rodzicom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów i wspierali organizację wydarzenia.

Samorząd Uczniowski podjął decyzję o przeznaczeniu większości zarobionych pieniążków na zakup 10 apteczek pierwszej pomocy do sal lekcyjnych. 

SU + Z. Gosk

Skip to content