Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Talenciaki Piątki

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice, Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie, Znajomi Znajomych, Przyjaciele naszej szkoły! Serdecznie Wam dziękujemy za wszystkie Talenciaki z Lidla. Niedawno otrzymaliśmy ostatnie nagrody. Jest nam niezmiernie miło, że wykazaliście takie zaangażowanie w zbiórce. Codziennie w naszych przygotowanych pudełkach na zbiórkę można było ich znaleźć kilkadziesiąt, co nas bardzo cieszyło. Dzięki Wam zebraliśmy 5609 talenciaków. Mogliśmy wybrać fajne nagrody z udziałem Samorządu Uczniowskiego. Świetlica otrzymała super zestaw plastyczny ,,na start’’, na salę gimnastyczną trafiło ponad 30 różnych piłek oraz integracyjna mata tarcza z punktacją. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku dalej połączymy siły i uda się nam zebrać tyle talenciaków!

Agnieszka Wojciuch

Skip to content