Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY

Szanowni Państwo! 

 Chciałabym zwrócić Państwa uwagę na pojawiające się współcześnie zagrożenia dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, związane z korzystaniem z Internetu i gier, zaburzeniami nastroju oraz konfliktami rówieśniczymi. Przygotowałam prezentację, w której znajdziecie Państwo informacje o tym, z jakimi trudnościami obecnie borykają się uczniowie, jakie sygnały powinny zaniepokoić Państwa jako rodziców i skłonić do poszukania pomocy i wsparcia wśród specjalistów oraz co możecie Państwo zrobić, aby szybko i skutecznie zareagować na pojawiające się problemy. Zapraszam także na konsultacje, gdyby pojawiły się jakieś pytania czy potrzeba porozmawiania o swoim dziecku.

Katarzyna Nowaczyk-Motyl

Psycholog szkolny

prezentacja do pobrania:

Skip to content