Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Konkurs na Lapbook o Powstaniu Wielkopolskim rozstrzygnięty!

Konkurs zorganizowany został w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas 4-6 oraz 7-8. Wszystkie prace, które spłynęły do komisji były niezwykle oryginalne, pomysłowe i w ciekawy sposób przedstawiały najważniejsze informacje dotyczące Powstania Wielkopolskiego. Wśród klas 7-8 najlepsi okazali się: I miejsce (ex aequo) – Julia Piasecka, kl 8a i Ernest Cierpiński kl 8b III miejsce – Julia Ratajczak, kl 7a

Wśród klas 4-6 zwyciężyli: I miejsce – Emilia Gosk, kl 5b II miejsce – Zofia Jaworska, kl 5d III miejsce – Franciszek Cebernik, kl 4e wyróżnienie – Hanna Zawada, kl 5d

Zwycięzcom gratulujemy!

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz UMiG Swarzędz za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu.

Skip to content