Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Członkowie Szkolnego Kółka Historycznego wyłonili zwycięzców

Członkowie Szkolnego Kółka Historycznego wyłonili zwycięzców spośród klas, które wzięły udział konkursie z okazji Narodowego Święta Niepodległości „Jaki znak Twój?- orzeł biały!”. W dniu dzisiejszym słodkie upominki zasponsorowane przez Radę Rodziców otrzymały klasy  1c, 1d, 1e oraz autorzy najpiękniejszej pracy- 2c. Gratulujemy!!”

„Filmowo i pomysłowo. Klasa VI D w ramach zajęć kreatywnych bierze udział w projekcie „Filmoteka szkolna”. Oglądają filmy i raz w miesiącu pracują według scenariusza lekcji przygotowanego przez panią Gosk. W październiku lekcja „Portrety zbiorowości na przykładzie filmu „Sól ziemi czarnej” i naszej klasy” została wybrana do publikacji na stronę organizatora. 

Z. Gosk

Skip to content