Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Aleksandra Biedziak i Zuzanna Gosk zostały laureatkami w konkursie zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Poznaniu

Miło nam poinformować, że Panie: Aleksandra Biedziak i Zuzanna Gosk– nauczycielki historii oraz wiedzy o społeczeństwie, zostały laureatkami w konkursie zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Poznaniu wraz z Wydawnictwem Literatura i Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.
Zadaniem konkursowym było stworzenie scenariusza zajęć edukacyjnych na motywach książki Kto tu rządzi? Demokracja od podwórka.
Praca zgłoszona przez nasze nauczycielki to scenariusz godziny wychowawczej, który z powodzeniem sprawdzi się podczas wyborów Trójek Klasowych, przemycając jednocześnie garść informacji na temat trójpodziału władzy, demokracji oraz zasad prowadzenia kampanii wyborczej.
Scenariusz dostępny będzie na stronach organizatora.

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulacje!

Skip to content