Muzyka łagodzi obyczaje, a ruch to zdrowie… Dyskoteka integracyjna dla uczniów naszej szkoły

W piątek 17.02.2023 w naszej szkole odbędzie się dyskoteka szkolna.
Klasy IV-V zapraszamy w godzinach 16.00-18.00, klasy VI-VIII zapraszamy w godzinach  18.00-20.00.-Szczegóły organizacyjne u wychowawców.
Tematem przewodnim dyskoteki jest święto zakochanych, ale również integracja z uczniami z Ukrainy.
Podczas dyskoteki, oprócz klasycznych tańców, przeprowadzimy kilka zabaw integracyjnych.
Samorząd Uczniowski zorganizuje również foto ramkę w której będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Uczniowie chcący wziąć udział w zabawie integracyjnej, zobligowani są do dostarczenia zgody rodziców.

Uczeń chcący wyjść wcześniej z dyskoteki musi mieć osobną zgodę (ze sobą) na szybsze wyjście. Po okazaniu zgody nauczycielowi na dyskotece- może wyjść wcześniej.

Uczniowie klas IV-V na dyskotekę będą wpuszczani wejściem głównym. Wpuszczani będą klasami, zgodnie z listą przekazaną od wychowawcy. Uczniowie których nie będzie na liście nie zostaną wpuszczeni na dyskotekę.

Po dyskotece będą wypuszczeni wejściem głównym. Rodzice odbierający dzieci osobiście z dyskoteki czekają przy portierni w strefie rodzica.

Uczniowie klas VI-VIII na dyskotekę będą wypuszczani wejściem w budynku D od ul. Geremka. Wpuszczani będą klasami, zgodnie z listą przekazaną od wychowawcy. Uczniowie których nie będzie na liście nie zostaną wpuszczeni na dyskotekę.  Po dyskotece będą wypuszczani wejściem głównym.  Rodzice odbierający dzieci osobiście z dyskoteki czekają przy portierni w strefie rodzica.

Uczniowie będą mogli zostawić kurtki oraz napoje w wyznaczonej klasie

Regulamin dyskoteki – https://sp5szkola.pl/index.php/strefa-ucznia/regulaminy/

Każda klasa może przesłać listę 10 piosenek do p. Oriany Bratkowskiej- zachęcamy do przesyłania utworów ukraińskich.

Organizatorzy dyskoteki integracyjnej: Samorząd Uczniowski, wraz z opiekunami.

zdjęcia: Hello polish i Maxim studio (źrodło: internet)