Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Gminny konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych gminy Swarzędz do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Celem głównym konkursu jest zaprojektowanie znaku graficznego logo oraz hasła promocyjnego dotyczącego selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Wybrane znaki graficzne loga oraz hasła promocyjne będą przeznaczone do celów: promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych związanych z gospodarką odpadami komunalnymi na terenie gminy Swarzędz. Będą one umieszczane na plakatach, ulotkach i innych drukach, ogłoszeniach prasowych i spotach telewizyjnych oraz na  gadżetach promocyjno-reklamowych i nośnikach reklamy zewnętrznej. Konkurs trwa do 25 listopada i przewidziany został dla dwóch kategorii wiekowych: klas I – III oraz klas IV – VIII szkół podstawowych. Zapraszamy do udziału!

Wykonane prace można przynosić do sekretariatu szkoły, do dnia 24 listopada.

Skip to content