Konkurs Walentynkowy

Wykonaj kartkę walentynkową własnego pomysłu i przynieś do świetlicy szkolnej.
Termin oddania prac: 11.02
Ogłoszenie wyników: 14.02

REGULAMIN  KONKURSU PLASTYCZNEGO „Kartka Walentynkowa ”

Organizatorem konkursu jest świetlica Szkoły Podstawowej nr 5  im. Adama Wodziczki w Swarzędzu.

1. Cele konkursu:

a. rozwijanie kreatywności dzieci, poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych,

b. rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych.

2. Regulamin:

a. Organizatorem konkursu jest świetlica Szkoły Podstawowej nr 5 w Swarzędzu im. Adama Wodziczki.

b. Konkurs rozpoczyna się 2 lutego 2022 r., a kończy 11 lutego 2022 roku.

c. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów  z klas 0-3 Zadaniem konkursowym jest wykonanie kartki walentynkowej z wykorzystaniem dowolnej techniki ( wyklejana, wydzierana, z wykorzystaniem dostępnych tkanin, papieru, cekinów, piór, itp.).

d. Forma pracy może być przestrzenna .Prace złożone na konkurs muszą być pracami własnoręcznie wykonanymi przez uczestników.

e. Prace można wykonać zarówno w domu, jak i w świetlicy szkolnej.

f. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę.

g. Prace będą oceniane pod względem: · trudności wykonania i pomysłowości, · wrażeń estetycznych (atrakcyjności, oryginalności), · samodzielności wykonania.

h. Każda praca powinna być opatrzona trwale następującymi danymi  · Imię i nazwisko dziecka, · Klasa i wiek dziecka. Prace należy składać u wychowawców świetlicy klas 1-3 do dnia 11 lutego 2021 r.

i. Spośród zgłoszonych do konkursu prac komisja wybierze 3 prace w dwóch kategoriach wiekowych (dla „0” oraz 1-3), przyznając nagrody za I, II i III miejsce, oraz pamiątkowe dyplomy dla pozostałych uczestników.

j. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 lutego 2022 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie – świetlica.