Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

„Szkoła do hymnu” 2021

Już po raz czwarty nasza szkoła przyłączyła się do akcji Szkoła do hymnu. W ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku była to środa, 10 listopada. W ten sposób chcieliśmy włączyć całą naszą społeczność szkolną we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 
Z uwagi na trwający stan epidemii odśpiewanie hymnu odbyło się w mniejszych grupach- w klasach, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości klasa 5e przygotowała krótką prezentację. Filmik nakręcił i zmontował uczeń 5e – Mikołaj Sedlaczek, któremu serdecznie gratulujemy.

https://sp5szkola-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/mikolaj_sedlaczek_sp5szkola_pl/EY_Sz80wDcBGkj6cNxIKgigB06fkNL007Ui64Fd0uR-CPQ?e=SBfb0E

Skip to content