Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Nominacja dla szkoły i nauczyciela w Plebiscycie Edukacyjnym!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie wielkopolskim jest prowadzony przez “Głos Wielkopolski”.

Jednocześnie informujemy, że nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymała p. Elżbieta Cholewicka, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Zachęcamy do oddania głosu na naszą szkołę oraz na p. Elżbietę Cholewicką.

https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/szkola-podstawowa-nr-5%2C2248741/#coin-plebiscyty

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00 i potrwa do 2 grudnia, do godziny 21:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/nauczyciel

Skip to content