Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Dzień Edukacji Narodowej w SP5

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej, choć potocznie zwany jest on Dniem Nauczyciela. W tym dniu dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Swarzędzu postanowili postawić na AKCJĘ INTEGRACJĘ organizując dla swoich podopiecznych ciekawe i atrakcyjne zajęcia w szkole i poza nią.

I tak wśród oferty dla uczniów znalazły się: wycieczki do ZOO, do Torunia, kręgielni oraz do kina, także rozgrywki sportowe – międzyoddziałowe, zajęcia w grupach a nawet sesje zdjęciowe. Najmłodsi uczniowie dołączyli w tym dniu do społeczności szkolnej poprzez pasowanie na ucznia.

Nauczyciele pokazali tym samym, że swoje święto najlepiej obchodzą w gronie swoich  podopiecznych, pamiętając o tym, jak ważna jest integracja i relacje nauczyciel-uczeń oraz uczeń-uczeń.

Aleksandra Biedziak

Ewa Wieczorek

link do artykułu na stronie UMiG Swarzędz:

https://swarzedz.pl/index.php?id=49&no_cache=1&tx_ttnews%5Btt_news%5D=18608&tx_ttnews%5BbackPid%5D=10&cHash=02ccb02e56cdc2c3288855c14e806290

Skip to content