Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Projekt “Zdrowa Klasa”

Klasa 7B przystąpiła do projektu Zdrowa klasa. Z tej okazji 21 października Pani Dietetyk przyszła do klasy na zajęcia, przeprowadziła ankietę na temat posiłków i zasad żywienia każdego ucznia. Teraz przygotowany zostanie indywidualny raport, który zostanie przesłany do rodziców. Ostatnim etapem będzie zorganizowanie spotkania z rodzicami klasy. Spotkanie będzie odbywać się z dietetykiem, który zaprezentuje rodzicom wyniki raportu danego rocznika, a także przygotuje na podstawie uzyskanych danych odpowiedni materiał edukacyjny. Szkolenie edukacyjne dla rodziców ma na celu pomóc zrozumieć im potrzeby swoich dzieci a także zwrócić uwagę konieczność wprowadzenia odpowiednich działań profilaktycznych. W razie potrzeby rodzice będą także mogli pójść na spotkanie z uczniem do dietetyka, aby otrzymać indywidualne porady dostosowane do swojego dziecka. Więcej informacji o projekcie na stronie www.zdrowaklasa.pl

Wychowawca Agnieszka Scheffler 

Skip to content