Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

II bieg sztafetowy im. Romana Firlika w Swarzędzu

24.09.2021 odbył się II bieg sztafetowy im. Romana Firlika w Swarzędzu. Naszą szkołe reprezentowali Uczniowie :Natalia Bucher, Dominika Bucher, Zuzanna Kamińska, Oliwia Tujdowska, Gabriela Kordus, Maksymilian Narożny, Mateusz Korbik, Dawid Tabaka, Dominik Gawron, Bartosz Cieloszyk Rodzice : Agnieszka Wieszczek-Kordus, Marek Narożny Przyjaciel szkoły: Łukasz Scheffler Nauczyciel wf: Agnieszka Scheffler Zadaniem drużyny było przebiec łącznie 10 km, gdzie dziewczęta i mama biegły 400m; chłopcy 800m; tata, przyjaciel i nauczyciel 1200m. SP 5 zajęło 4 miejsce, ale miła atmosfera, doping i zaangażowanie całej drużyny sprawiło ze czuliśmy się jak zwycięscy.  
Ze sportowym pozdrowieniem Agnieszka Scheffler 

Skip to content