Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof. Adama Wodziczki w Swarzędzu

Bezpłatne zajęcia z koszykówki dla uczniów

Szanowni Państwo

Kolejny rok na mocy umowy pomiędzy Urzędem Miasta i Gminy Swarzędz, Polskim Związkiem Koszykówki, Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego Lider Swarzędz w naszej gminie działać będą dwa Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki tzw. SMOKi.  

Projekt ten jest skierowany do dziewczynek z klas I-IV i jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki na bezpłatne zajęcia koszykarskie, które będą odbywały się w dwóch ośrodkach: – SMOK Swarzędz zlokalizowany w Szkole Podstawowej nr 3 w Swarzędz na os. Czwartaków 1 – SMOK Zalasewo zlokalizowany w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie przy ul. Heweliusza 26  

W celu zapisów prosimy o przesłanie maila na adres nabor@ukslider.pl, w treści podając imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia oraz szkołę i klasę do której uczęszcza. Zwrotnie otrzymają Państwo komplet informacji oraz dokumenty, które należy wypełnić. Ilość miejsc jest ograniczona. Odbywają się również zajęcia koszykarskie dla chłopców. W celu zapisów również prosimy o przesłanie maila na adres nabor@ukslider.pl   

Ze sportowym pozdrowieniem Marcin Madanowski Dyrektor Sekcji Koszykówki UKS Lider Swarzędz +48 603 297 446
Koordynator Projektu SMOK

Skip to content