„Easter cooking” międzynarodowy projekt edukacyjny

W projekcie dotyczącym Wielkanocy brały udział szkoły z Turcji, Finlandii, Litwy, Serbii, Włoch i Polski. Dzieci przesłały ciekawe prace z przepisami na wielkanocne potrawy i ozdoby. Uczniowie z naszej szkoły z klasy 5b w ramach zajęć kreatywnych wykonały prezentacje i kartki z wykorzystaniem m.in platformy „Canva”. Udział w tym projekcie pozwolił im poznać różnorodność przysmaków wielkanocnych, zdobyć przepisy na te potrawy, a także poznać zwyczaje wielkanocne w innych krajach.